dust8

Měli jste někdy nějakou halucinaci? Jakou?

Nejlepší odpověď
led

Ajejéj, pán doktor. Predstavte si, nedávno som mala halucináciu , že moje odpovede na odpovedi.cz sú kladne hodnotené… Predstavte si, taká fantázia…

Další odpovědi
Kepler

Jestli se sny dají považovat za halucucanici, tak to mám každou noc. Někdy mě i vzbudí, když slyším zvonek. Některé sny jsou tak realistické, že po probuzení mi chvíli trvá, než si uvědomím, kde jsem. Většinou je to úleva.

Rokio

Občas mívám pseudohalucinace. Vím, že jsem klamán při nich. Častěji ale mám pseudoiluze.