Kepler

Měli jste někdy halucinace, které nebyly navozeny alkoholem nebo jinou drogou?

Doplňuji: jakou, popište!

Obrázek
http://maxpixel­.freegreatpic­ture.com/Fish-Imagination-Fantasy-Sky-Goldfish-Surreal-1229772

Nejlepší odpověď
orwell

Měl jsem všelicos, ale halucinace kupodivu ne. Kdysi jen polucinace, ale to už je opravdu dávno.

Další odpovědi
Drap

Ano

Smackdown

Ano, když jsem pracoval jako pecař, doma jsem slyšel jak houkají pece, utíkal jsem do kuchyne, a premýšlel jestli už není čas zmenit zamestnání.

independent

Viděl jsem dvojitě a bylo to z ospalosti

Ušel ventil

Neměl , ani když jsem měl horečku ,
akorát tady mám někdy halucinace ( na co se lze všechno ptát ) z některých položených otázek – tím nemyslím tady tu .

luckykubrt

Já je mám teď: Vidím lítat rybu nad polem obílí. 🙂 Jinak nic… jen údajně v neděli ráno jsem zaspal zemětřesení v Ostravě. :o Dozvěděl jsem se to až dnes z internetu. :

dubraro

Pokud se za halucinace dá považovat tzv. lucidní snění, tak ano, docela často.

lota

To se stává…

Lamalam

Ano, během treku v poušti Atacama jsem měla halucinace z chladu a nedostatku kyslíku.