led

Měli jsme ho zabít, nemuseli jsme se tahat po soudech

Výchovný ústav v Chrastavě se snaží zbavit mladšího z romské dvojice, která v dubnu v Krupce na Teplicku znásilnila a čtyři hodiny trýznila dvanáctiletého chlapce. Zatímco starší z násilníků za to včera u soudu dostal deset let vězení, mladší skončil „jen v polepšovně“. Tam dělá problémy.
http://zpravy­.idnes.cz/mlad­si-z-nasilniku-z-krupky-v-polepsovne-tyranizuje-chovance-i-ucitelky-1q1-/krimi.asp?c=A101126_­181445_usti-zpravy_alh
Otázka hodná Hamleta: kam dál

Nejlepší odpověď
anonym

už jsem na to odpovídala že nepochopím jak může dítě dítěti takovým způsobem ublížit,ten chlapec je nejspíš asociální a do polepšovny nepatří tam jeho chování nezmění,měl by být umístěn do ústavu kde bude pod lékařským dohledem a hlavně pod dozorem psychiatrů,ti mu spíš pomohou,určitě takto agresivní jedinec by měl být léčen