Avatar uživatele
anonym

Měli byste zájem o prášek…

který byste spolkli a dožili byste se 119 let, ale pořád byste vipadali jako 50 letá/letý paní/muž? a pak byste umřeli a narodili byste se znova? mohli byste opravit chyby v životě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? tom004, dědapetr, anonym před 4644 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

O něčem podobném napsal Karel Čapek v dramatu Věc Makropulos.

Hlavní hrdinka nemůže již milovat, doufat, tvořit, ani se dívat, neboť všechno omrzí: být dobrý i špatný. Není trvalé hodnoty. Jak šťastní jsou smrtelní lidé se svými zájmy, s vírou a ideály!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

V této politické situaci a co se děje ve světě tak raději ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Dobrý den.Prášek nechci.Mám v úmyslu,se dožít 120 let,a to bych se o rok ošidil.A,stejně si myslím,že jeden život,je,až,až. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

takovy asi ani ne. ale rusove pry vymysleli tabletku, kterou, kdyz snis, tak nemusis cely mesic jist. akorat ze ta tabletka vazi 50 kg.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

prášek, po němž bych nějak „vipadal“, bych rozhodně nechtěl. A díky reinkarnaci se znovu narodím i bez prášku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Spíš ne… žít do 119, to by znamenalo, že většina blízkých je stejně většinou po smrti…

a co se týká napravování chyb, jako programátor vím, že oprava jedné chyby vygeneruje dvě chyby nové :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mozna i ano , ale snazim se vedomne zadne chyby nedelat ( krome pravopisu ) 🙂 , myslim ty zivotni. A kdyz uz pak po nejake dobe na nejake prijdu , nebo jsem upozornena , tak me i ty chyby nejakym zpusobem pomohly , posunuly. 🙂

  • iv-

Doplňuji:
P.S. 🙂 – Dr . Axel – jako vy jste presvedceny , ze nic " jineho " uz pak neni , tak nekdo je presne tolik presvedceny , ze neco pak je. 🙂 Sama ja nevim … ale verim v urcite veci a nekdo me muze mit take za blazna. 🙂 No … i kdyz … 🙂 . Nechme proste kazdemu viru takovou jakou ma sam – v jako veri . Ci neveri . -iv-

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdy nevstoupíš do stejné řeky.
Sice je to nereálné, nicméně podobné úvahy (staré jako lidstvo samo) jen akcentují vědomí pomíjivosti, jedinečnosti a neopakovatelnosti našeho života.
Tohoto aspektu v lidech využívá většina církví prostřednictvím posmrtného života příp. reinkarnací v Indii.
Obé je nesmysl, leč lidstvo chce být klamáno.
Doplňuji:
Ad -iv-, nikomu jeho víru neberu, jak vidno individualita názorů podněcuje polemiku.Sám jsem kupříkladu pokřtěn, ale spíše jsem tzv. nepraktikující katolík
Jen jsem trochu lapidárně interpretoval racionální, ryze vědecký a objektivně nezaujatý přístup k problematice.
Stačí nahlédnout do odborné literatury.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nebyl by snad na skladě prášek po kterém bych se za 119 let probudil ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Teraz si predstavte, že by toto spravila tretina obyvateľov Zeme. Viete si predstaviť následky?
K druhej časti otázky. Vyzerala by som ako 50-ročná? Tak staro? S mojím 60-ročným zdravím? Ďakujem. Radšej ostanem sama sebou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak to proboha ne , co bych tu dělala???????

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek