měli byste odvahu se svézt?

http://www.bom­ba.cz/video/nej­vyssi-a-nejrychlejsi-horska-draha-na-svete/?do=vide­osvotesmanager-updatevotes

Nejlepší odpověď
panenka

Se zavřenýma očima bych to zkusila když jsem přežila kladivo myslím že bych přežila i toto ale nesměla bych být najezená 🙂

Další odpovědi
Miroslavst

Jdu hned
to by bylo něco pro mě.
Doplňuji:
Zamlouvám si tu červenobílou. Ta je nádherná.

niemand

Mám strach z výšek a po bungee jumpingu (který nepomohl) jsem vyzkoušel podobnou atrakci v Německu (Europa park). Jmenovalo se to Silverstar. Nepomohlo to v pravém slova smyslu, ale od té doby vím, že pokud jsem přežil TO, přežiju už VŠE. Doufám, že to stačí jako odpověď. hezký den

hanny 2

Já teda ani za nic,nejsem sebevrah,co když se to utrhne?

Neonka

Pozvání na takovou atrakci by pro mě bylo spíš za trest než pro potěšení 🙂

Rocker

Jel bych hned,miluju tyhle věci!

Mousinek

Nešla bych a vůbec mi to nechybí.

vrtula

Tím vrtulníkem, ze kterého se to točilo ne. S tou dráhou bych si to asi rozmyslel.

BEAES

Ne, ani za nic, stačila mi centryfuga.

ten který je

Pro mně by byl větší adrenalin kdyby mne svezl jeden uživatel na pincku.;-)

hanulka11

já ,ani za nic

vecernice

Dřív jo,ale tedˇ už se bojím.Myslím že bych si pak ani nestoupla a byla bych pkně roztřepaná.Kdo ví,třeba ještě někdy…