Kepler

Měli byste koule na zatím nejodvážnější postelovou scénu v tomto století?

Jaká by měla být ještě odvážnější? Je to zřejmě fake, ale moc hezký.

http://letecka­posta.cz/744397113

https://pixaba­y.com/cs/mile­nec-dosp%C4%9Bl%C3%AD-lo%C5%BEnice-ne%C5%A1%C5%A­5astn%C3%BD-1822498/

To opravdu si nikdo neumí přečíst leteckou poštu? Klik na odkaz v otázce, klik na odkaz v letecké poště a spustit ve stažených souborech. Záležitost několika vteřin. Nebo, že by můj příspěvek byl opravdu tak stupidní?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nevím, jestli všichni čtou diskuzi, tak ještě sem:

Další odpovědi
aliendrone

Keplere, letecká pošta se snaží obejít můj sandbox (a já nestojím o ukládání žádné jejich srágory v mém počítači), takže po kliknutí na odkaz se mi pouze otevře to samé podokno, nikoliv možnost stažení.

Možná to tak má i spousta jiných, že se jim takové jednání (obcházení zabezpečení) nelíbí, nebude to tím? Sakra – stejných, ale méně problematických služeb jsou mraky – vždyť jsem ti to psal, tak co pořád s tou leteckou poštou más? Držíš kontrolní balík jejich akcií nebo co?;) :D :D

ivzez

Nestihla jsem spočítat, kolik těch aut přeletěli. )–:

Mc Merkurion

… jen si nedělej zbytečný problémy, stačilo dát odkaz na youtube: https://www.y­outube.com/

Mc Merkurion

@ivzez: … vypadá to na osm, devět …
@aliendrone: … kdybys možná nepoužíval ten sandbox, ale měl jen blbý wokna, tak by ti pošta nedělala problém >>> stejně tě šmírujou … nemám totiž rád služby, co na mne mluvěj engliš a druhá je na obrázky …

Kepler

Ivzez: já jsem taky nepočítal, ale představte si těch pár sekund beztíže a bez následků!! Někdo si lehne na babu a čeká na zemětřesení. No fůůj!!

Kepler

Alien: kontrolní balík opravdu nemám, ale LeP jsem zkusil už víckrát. Některým to šlo, jiným ne, nebo neuměli. Jestli je to takový problém, tak je to škoda. Je to možnost jak odkazem poslat jakýkoliv soubor i sem, bez nějakých problémů s dodržováním autorských práv a podobným peechovinám. No nic, asi na to hodím bobek, ale je to fakt škoda. Ten web by takto narostl do nepředstavitelných rozměrů. Zatím povoleny jen free nebo vlastní fotky. To je fakt bída, ani smajlíky sem dát nemůžu bééééééééééé

aliendrone

Chjo Keplere… Já CHÁPU k čemu je Letecká pošta a většina uživatelů nejspíš také. Jen nechápu, PROČ sis vybral zrovna tenhle sajrajt. Stejným způsobem fungují MEGATUNY JINÝCH služeb a méně konfliktně. Namátkou > https://upload­files.io/ (max velikost 5GB) Nebo pokud jde jen o obrázky (do 16MB), tak https://cs.im­gbb.com/ ANEBO COKOLIV, než sprostě dementoidní LP! Jak říkám – těhle služeb jsou MRAKY. ;) :D :D

Kepler

No, tak já ten tvůj odkaz zkusím. O obrázky mi vůbec nejde, na to stačí i blbé rajče.cz.

aliendrone

No tak ho ZKUS, jsem zvědavý na „nejodvážnější postelovou scénu“! Ježiš – to zas bude bejkárna, žejo? ;) :D :D

Kepler

Samozřejmě. A to mám v plánu ještě větší bejkárny!

aliendrone

Tímto je Keler SLAVNOSTNĚ POVÝŠEN (před nastoupeným žigulíkem a rozvinutou kuchyňskou utěrkou) z hodnosti „zločinec – kandidát“ do hodnosti REGULÉRNÍHO ZLOČINCE!!!

Kecat o tom, trápit moji zvědvost, ale udělat to… Prostě regulérní TĚZKÝ ZLOČIN!! ;) :D :D