hapiky

Měli by všechny státy světa podporovat program sledování meteoritů, které nás ohrožují svojí kolizní trajektorií?

Nejlepší odpověď
Kepler

To by asi měly, ale nejde ani tak o meteoroidy (meteorit se je až ten šutr, co najdeme na povrchu Země), jako spíš o větší asteroidy. Ty už sledovány jsou, i když ne vždycky je včas odhalíme. A když zjištěné jsou, stejně neexistují prostředky, jak je z té kolizní trajektorie odklonit, nebo je zničit.

Další odpovědi
EKSOT123

Jiož od doby puberzy jsem prosazovalmn ošení hrlmy právě
z tohoto důvodu. Im sorry djsem trochu ja plecch, snad je pravopis v pořádku.

hapiky

Kepler: My dříve narozeni jsme kdysi nazývali meteoritem vše, co kolem Země či do Země lítalo a vlítlo. Vzpomínám, že už za komačů nás j.Grygar v tel. pořadu nabádal, jak máme pojmenovávat tyhle tělesa.