Válek Petr

Měli by provozovatelé/ma­jitelé zimních středisek vracet dotace z minulých ztrátových let?

Nejlepší odpověď
Drap

Jaké dotace? A komu by je měli vracet? Každá dotace má přesně stanovená své pravidla předem.

Další odpovědi
smart aleck

ANO, dotace by měli vracet státu, který je podpořil ve ztrátovosti z důsledku předešlých teplých zim a protože poslední dobou mají neúměrné zisky, měli by je vrátit.