Měli by mít psi při venčení ze zákona povinně nasazený saček na výkaly?

Neumím si to představit v praxi, ale celkem by to třeba i pomohlo čistotě trávníků a sousedským vztahům? :)
Problém předpokládám v tom, že většina psů by dělala jako zkažená už jen při nasazovaní sáčku a také si myslím, že kde jaký pes by to i pak klidně sam zubama serval, či někde cestou zničil. Jak by to bylo plné, takto zase sundávat. No asi si to prostě musí majitel vždy sám uklidit. :D

Nejlepší odpověď
ten který je

No dobrá,tak ještě jednou a přímo k věci.

Další odpovědi
jirkajirka

Co tím chtěl básník říci??

arygnoc

viem si živo predstaviť zákaz venčenia (= zákaz chovu psov v meste).
nech miláčkovia serinkajú v obývačke/kuchy­ni/detskej/…
aspoň po zlezení snehu nebudem musieť chodiť po hovnách.

;-Q