Reny

Když jsem měla svatbu na úřadě a pak v kostele, zajímalo by mě, zda jsem rozvedená, či nikoliv?

Před rokem 1989 jsem se vdávala. Svatbu jsem měla na úřadě a poté v kostele.Po roce 1989 jsem se rozvedla.Tak by mne zajímalo zdá jsem rozvedená či né.Předem děkuji za Vaše odpovědi.

Původní neotázka
Měla jsem svatbu na úřadě a pak v kostele.

Nejlepší odpověď
Drap

No samozřejmě. Máš od toho doklad. Ovšem před Bohem ne. Tam jsi slíbila .. dokud vás smrt nerozdělí. Ale klidně se můžeš vdávat znovu, i několikrát.

Další odpovědi
anonym

pokud existuje soudní rozhodnutí rozvedeno, tak to tak bude