Klarushka.48

Měla jsem sen a je mi z pomyšlení na něj špatně

Včera jsem se vzbudila a měla sem dívnej sen. Nebudu ho vypisovat celý, jen řeknu to důležité: Nějaká holka byla večer na pláži a znásilnili ji tam parta kluků. Pak všiichni odešli a 2 tam zůstaly. Jeden jí to „dělal“ a ddruhej to natáčel a to se posílalo do počítače kluka tý holky. Vůbec nechápu proč se mi takový kraviny zdají. 😁 Včera ve škole když sem si na to vzpoměla mě jemně bolelo břocho, nebolelo to ale jako by mi přeběhl mráz po vnitřnostech 😁 později to bylo u srdce.. pokaždé když sem si to vybavila semi to stalo…nevíte proč? :D děkuji

Nejlepší odpověď
Pájo

Živé sny, to jsou prevíti. Naštěstí to byl jen sen, těžko mu tedy přisuzovat váhu.
Doplňuji:
Jasně. Hned bych s tím utíkal za někým, kdo ti za pouhé pětikilečko (500,– Kč) k zábleskům Tvého podvědomí vymyslí dechberoucí příběh podle toho, co ti na očích uvidí a z hovoru pochytí.
(ironie)

Další odpovědi
odpomass

Každý má občas zvláštní sny, znamenají ale vždy buď touhu po něčem, zvědavost, nebo z něčeho strach.
V tomto případě bych to viděla na třetí možnost. Ty, jakožto náctiletá zažiješ ještě hodně podivných a dost možná i horších věcí, ale vždycky to maximálně během pár dní přejde ;)

david22

Sny jsou někdy odrazem toho, na co myslíš. Tak se zkus zamyslet i nad tím.

Lleni

Možná ti to chtělo něco říct .. Já ve vykládání snů nejsemmoc dobrá,, ale na internetu si to můžeš vyložit .. http://medo.cz/ja­romir/kniha_snar/
http://astroca­fe.centrum.cz/snar/
Musíš si to vyložit sama přesně podle tvých pocitů z něj..;)))