Jezdkyně

Měla jsem apendektomii operovanou laparoskopicky jak dlouho po vytažení stehů můžu jezdit na koni?

Dobrý den měla jsem apendektomii a ráda bych věděla jak dlouho po vytažení stehů bych mohla zase začít jezdit na koni, :Děkuji moc za odpovědi na vyndání stehů jdu zítra tak uvidím co mi lékař řekne tuhle otázku jsem (vím není to poznat)myslela spíš jestli máte nějaké zkušenosti-jaké jinak ještě jednou děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… co říkal doktor ??? …

Další odpovědi
ivzez

To je otázka pro ošetřujícího lékaře
(nikdo z nás neposoudí, jak se hojíte).

Kepler

V průměru prý trvá rekonvalescence 6 týdnů, ale závisí to na více faktorech.
https://www.lekari-online.cz/chi­rurgie/diskuze/la­paroskopicka-apendektomie-odstraneni-vybezku-slepeho-streva/rekonva­lescence-po-odstraneni-slepeho-streva-i104167