Complex

Měla by žena zdůrazňovat svůj výstříh či dekolt pokud má hezká prsa?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kelt

Jiná odpověď.

Nikdo by neměl určovat, co by měl dělat někdo jiný. Každý rozhoduje sám za sebe. A jsou situace, kdy se to hodí a kdy ne.

Další odpovědi
Kepler

Ano.

Ale ne při nevhodných příležitostech.

Malvína

Jiná odpověď.

Ano, může, ale musí umět dobrě odhadnout, kdy se to hodí a kdy je to naopak nevhodné.

aliendrone

Ano.

Já bych se přimlouval za ANO (jakkoliv je to především JEJÍ věc)! Hezkého pomálu a mně (pokud nejsem „někde jinde“ – pak si ani nevšimnu sloupu osvětlení, do kterého naplno napochoduji) pohled na hezkou, upravenou či prostě jakkoliv „šikózní“ [typicky v lodičkách s jehlovými podpadky] babuchen potěší/zvedne náladu. :) ;)

Jistě tu jsou určité hranice (jak popisuje Kepler či led), ovšem ruku na srdce – je mimořádně nechutné narazit na neupravenou, špinavou či dokonce páchnoucí ženu, pro mne určitě MNOHEM VÍC, než na chlapa se stejnými atributy.

Abys to špatně nechápal – NEJDE o to, aby toho „ukázala co nejvíc“, ale… Jestlis někdy viděl na vlastní bulvy Francouzky (a tím nemyslím všudypřítomné uniglobální hastrošky v džínách, Converskách a vytahaném svetru), ale takové ty sukně, halenka nebo kostýmek, šátek, klobouček… To je prostě PARÁDA, ale při bližším podrobném a objektivnějším průzkumu zjistíš, že je to vlastně normální obyčejná ženská, žádná supermodelka, takže se vlastně divíš CO je na ní tak bezva. Možná je to tou řečí nebo nevím… Tak TAKHLE to myslím. ;) :)

hapiky

Ano.

Ano. Co víc potěší a pohladí, než bujará a napůl odhalena prsa ženy!
Měla by se ale mít na pozoru. Někteří to potom mohou brát jako výzvu!

led

Jiná odpověď.

V žiadnom prípade nedoporučujem v oblastiach večného ľadu a pri teplote pod –50°C. Ani to od nej nevyžadujte.

Edison

Jiná odpověď.

Hlavně v islámských zemích je to striktně žádoucí!! 😁

No neee… fak záleží na okolnostech. Jsou situace, kdy je to krajně nevhodné a kdy je to naopak žádoucí.

Vojta24

Ano.

pokud jí to dělá dobře proč ne, je jisté že mužům to oku lahodit bude takže spokojeny pak budou obě strany. JE dobré si dát pozor na okolnosti, některé podobnou výzdobu opravdu nepřipouští, třeba pohřeb … to jsem začal poněkud od konce, ale je to dobrý příklad kde by se měla žena i s bujným poprsím a chutí jej vystavit znovu zamyslet zda to přeci jen nenechat na jindy 🙂

jirka F

Ano.

Ano,ale s mírou a jestli je to v daný okamžik vhodné.Protože někdy to odhalují tak že si raději zasednu ruce a zavřu oči protože jinak bych se neudržel.

ivzez

Jiná odpověď.

Já bych to nechala na ní.

Kryšpín

Jiná odpověď.

Sex apel, hluboký dekolt, nějakou kérku jako má krasavice kakaová Rihanna, hlavně nemít vnady nízko.
Šéf měl podobnou dámu na pohovoru při zájmu o zaměstnání, po deseti minutách dámě doporučil, vaše znalosti a tělesné přednosti se uplatní v jiném domě, který je nedaleko.

elkon

Ano.

Je to její věc, ale proč ne.