bolak

Měla by Hillery Clinton šanci být prezidentkou USA i kdyby nebyla dřív vdaná za Billa?

Kdyby nebyla manželkou prezidenta USA a nepotkal ji by ji ten blowjob skandál? Myslíte že kdyby se todle to všechno nestalo, že by byla i tak horkým favoritem na prezidenta USA?

Odpovědi
zjentek

tak to asi těžko, stačí ji chvíli sledovat, aby člověk viděl, že nic geniálního se v ní netvoří. Vlastně je na tom podobně jako Zeman- tomu zářná kariéra byla také slíbena a von pak už jenom hloupě řečnil a čekal ..Hitlary Clinton by Monice Lewinski vlastně měla líbat pusu za to, že ji tehdá měla stejně nevymáchanou, jako ji má H. C. dodnes.

Cenobita

Ne neměla by šanci, žije z popularity, kterou získala po boku svého manžela, i když byla jistě významná politička a vždy byla ambiciozní, nikdy by se nestala tím kým byla. Říká se tomu: „že se vyhřívala na výsluní slávy a popularity svého manžela“.