lenisek01234

Měl s tím už někdo zkušenosti?

Vždy když se zhasne a je tma tak začnu vše vidět zeleni i když zavřu oči tak vidím zelenou. Běhá mi to furt doleva a do prava a bliká ta zelená barva. Vidím to jenom ve tmě alei s otevřenýma očima i se zavřenýma. Máte to někdo taky?
Doplňuji:
Jako malá jsem si strašně tlačila na oči a promítali se mi tam také ruzne barvy ale jen kdyz jsem si na ne tlacila bylo mi asi 5 let

Nejlepší odpověď
BANAN93

a neni to tím že máš moc silné světlo nebo přímo do něj koukáš???
Doplňuji:
to je normální něco jako otisk do mozku..... někde sem viděl obrázek na internetu kterej vypadal jako negativ na něj se mělo třeba 20 sekund koukat a pak v zasnutém pokoji rychle mrkat na holou zeď a normálně sem si svýma očima ve tmě promítal fotku a nyní již né jako negativ ale v normálním spektru cca 3–4 vteřiny

Další odpovědi
Terez_ka

Jo to mám taky, prostě na to nemysli ;)

Tom20

Já to mám taky někdy :D Je to asi nějaká psychická reakce mozku.

anonym

Lenisku01234, méně přemýšlej o takových zbytečnostech a víc se soustřeď třeba na učení a pomoc doma v rodině. Potom nebudeš muset zkoumat úplně normální tělesné funkce a připadat si při tom kdovíjak výjimečně. Buď ráda, že když zavřeš oči, nevidíš semafor a že na tebe nikdo nekřičí: Sem nelez, svítí ti červená!
Holka, najdi si nějakou užitečnou zábavu. Budeš-li pokračovat v tomhle směru, tak se z tebe stane hnidopich a v horším případě hypochondr.

honza19hk

nesmíš používat PNV.
Nebo nekoukej do žárovky,pak je vidět různé barvy.A škodí to zraku.