nožičkaS.R.O

měl michael jackon děti

Nejlepší odpověď
WeeBear

Tohle by ti mohlo částečně odpovědět, koukni se.
http://revue.id­nes.cz/jackso­novy-deti-pujdou-k-babicce-rodina-se-dohodla-s-jejich-matkou-p9z-/lidicky.aspx?c=A090731­_113156_lidic­ky_map

Další odpovědi
anonym

Ale ano, měl. Jenže mi není jasné, proč se nezeptáš tetičky Wiki? Nakoukla jsem a ani ta tyto údaje netají.

david22

Z té otázky by se dalo i vyčíst , jestli „měl děti“. Pak bych odpověděl: ano, měl hodně dětí a byl za to i soudně stíhán.

arygnoc

Tvrdil že áno.
Len sa nevie, či potomkov, alebo ako partnerov (sexuálnych).
Možno oboje.
Možno ani jedno.
Možno to nevedel ani on sám.
Možno ani nevedel, či je, čo je, s kým je, ako je, prečo je…

Ale šoumen bol dobrý.
A vlastne i je doteraz, keď takéto veci vŕtajú ľuďom v palici.

Dračice

jo měl.