FlAsh_7

Měl/má tady někdo z Vás blog?

Měl/má tady někdo z Vás blog? Vyplatí se ještě vůbec v dnešní době? Je to dobrá volba jako vedlejší zdroj příjmů?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud vím, má ho Rokio.

Další odpovědi
Bobek 2

Blog nemám, ale řekl bych, že „někdo z nás“ ho určitě má. Považovat blog za zdroj příjmů mi připadá praštěné, smysl blogů je přece úplně jiný.

Alesh

Já mám blok mít blog, čili nemám a neměl jsem a nejspíš ani nikdy mít nebudu. Ventilovačů svých vlastních a jedině správných myšlenek, je víc než dost, nemám zapotřebí jejich řady rozšiřovat.

quentos

Mám, viz profil (quentos.live­journal.com). Ale ne kvůli penězům, ani z něho žádné nemám.
Měl jsem i druhý, tentokrát v češtině, ale ten už nemám, jelikož český blogovací server ukončil činnost…

zjentek

Tady ne, tady se blogovat nedá! Projeď si zpětně kodex stránek!

Malvína

Ne, neměla jsem a nemám. Dříve jsem byla sledovatel těch kosmetických, pečících atd., ale později to měl každý druhý. Upustila jsem od toho. Své oblíbence sleduji na Instagramu.

anonym

Zdroj příjmů ? to jistě ne, osobní blogy jsou spíše jen koníček (pokud je chcete psát upřímě a ne stylem clickbait – honu na prokliky), nebo nástroj jakési osobní prezentace, ale určitě ne zdroj příjmů.