jirka F

Měl jste někdy někdo nespavost nebo jiné nežádoucí jevy po očkování?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, sice si to nepamatuji, ale vím to od matky. Měl jsem zvýšenou teplotu, když jsem byl očkován proti spalničkám.

Další odpovědi
Rokio

Neměl. Nespavost mám jako projev lehké mánie a aspergerova syndromu, nikoliv jako vedlejší účinek po očkování.

Jiné nežádoucí jevy po očkování jsem také neměl. Nebolela mě ani ruka.

Ametyst

Po poslední tetanovce jsem měla hrozné stavy třesu rukou, nesoustředěnosti, plačtivosti, všechno mi padalo z rukou a všechno mě rozhodilo. Jedli jsme několik dní ze zásob, protože jsem si nemohla sednout za volant a jet na nákup.

Justin1

Nebyla to přímo nespavost, jenom po jednu noc se mi hůře spalo, protože jsem nemohl ležet na té straně těla, na které jsem dostal injekci.

Dochy

Obecně snad ani ne. Po Anti-COVID, po obou asi na jeden den pobolívala ruka/rameno. Po prvním jsem měl možná trochu blbou náladu, ale to mohlo být i z jiných příčin 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rokio

Bavím se o nežádoucích projevech po koronaviru.