Kuře

Měl jste někdo někdy zavirovaný počítač?

Co se dělá když se tak stane? Ptám se jen pro informaci. Předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Petra09

Ja sem jednou chytla trojaka a dala sem ho do truhly a par poskozenych souboru smazala.Ale to sem jeste nemela Avast a s nim sem spokojena.

Další odpovědi
lukas.zmizik

podle toho, co to je za vir a kolik se toho znici … tak ze bud se odviruje, nebo zformatuje disk a preinstaluje system

briketka10

když si spustíš celkový test systému mě trvá na Avastu necelou hoďku dám si hlasitost doprava jede si jede a JEN JEDNOU ZAŘVAL a objevila se červená tabulka – uložíš vir do truhly..každý antivirový program by měl upozornit jaký krok máš udělat..Avast mám spuštěný celý den tak by neměl pustit viry, to byla myslím vyjímka nebo nějaký zabydlený stažený zmetek z programu..
jinak jsem měla též jednou požkozené soubory a jsou již odstraněné – ty se v testu taky objeví jako, že nejdou otestovat..

zl@tk@

Každopádně se ti okamžitě zpomalý chod PC a potom se ti stane to, že se nemůžeš dostat třeba na NET, nebo do svých souborů apod.

Berkl

nejmenší problém. Mám v compu dva HD a tak s C:// uložím nejnutnější věci na D:// a přehraju windows. Otázka pár hodín i s nahráním všech programů zpět.

Ella

jednou jsem nějak chytila vir a začaly mi mizet a blikat ikony na ploše, počítač byl rád, když otevřel soubor do pěti minut. Tehdy jsem měla AVG, který mě vůbec neupozornil na nic, po celkovém testu systému mi našel jeden vir, který byl uložen do truhly – za tři hodiny mě z důvodu velkého počtu infikovaných souborů a virů přestal fungovat internet… zjistila jsem, že ten vir se nějak záhadně rozmnožil a poschovával kolem přes 1360 virů… milé… kompletní smazání harddisku a reinstal systému pomohl…

To se mi díkybohu stalo jen jednou, od té doby zálohuji soubory, které potřebuji, v patnácti se holt dějí věci :D
Od té doby používám AVAST, každý týden kompletní projetí systému a souborů, dvakrát do týdne rychlá kontrola a kromě modré obrazovky smrti, kterou mi přichystal Windows, se žádný vir neobjevil…