Avatar uživatele
dedeg

měl jsem zaseklý PC a kamarád mi celé XP vymazal a nainstaloval Win 7.

Vše je nyní,ale výrazně pomalejší,spousta věcí nefunguje.Nebere mi telefon,dělá,že není doma.Je možné se toho zbavit a nainstalovat zpět originální XP home edition,s kterými jsem kdysi PC koupil?Zvládne to každý amatér jako já?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4384 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A zase tady někdo má problémy s CAPSLOCKEM.

Přeinstalace OS není žádný problém, nesmí se toho člověk bát, MILAN1961 to již popsal, pak je ještě třeba stáhnout ovladače pro grafiskou kartu, někdy je třeba i ovladače pro základovou desku a další periferie(herní ovladače, tiskárnu, skener, webkameru…)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MILAN1961

ANO,MUSÍŠ PC NABOTOVAT Z CD A PAK SE ŘÍDÍŠ PODLE POKYNŮ.KAŽDÝ NOVĚJŠÍ PC PODPORUJE BOTOVÁNÍ Z CD,ANEBO V BIOSU SI TO MUSÍŠ NASTAVIT.TAKY JSEM NA TO POPRVÉ KOUKAL JAKO PULEC A DNESKA TO DĚLÁM BĚŽNĚ.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Instalace systému není žádný probém. Ta proběhne automaticky. Mnohem větší problém je instalace všech ovladačů. Ty, stejně jako systém, se aktualizují, je proto potřeba mít pokud možno poslední verze. Dokud počítač funguje, tak doporučuju ovladače si předem stáhnout. Dalším krokem je instalace všech programů a dat ze zálohy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek