Anonymous198

Měl jsem s přítelkyní chvilku sex bez ochrany a pak s ní , druhý den dostala menstruaci dříve a trvá déle, s bolestmi

nemůže být těhotná ?

Nejlepší odpověď
Jacob16

Podle mě ne .. asi si ji pořádně s prominutím naložil 😂

Další odpovědi
zjentek

Může, co by nemohla. Ale taky to může mít jen z toho, že's ji pěkně prošťouchal. Tak hned NESTRAŠ, na to je brzy.

Drap

Děkujme za informaci. Může, my jsme u toho ale nebyli. Především bys to měl vědět ty. Neboj se, čas to ukáže.

successful

Těhotenství se většinou projevuje absencí menstruace a ne předčasnou menstruací, nebo ne? 🤔
Přirozeně by těhotná být mohla, když jste měli sex bez ochrany. A ani si nemusel „do ní,“ ve vyjímečnějších případech může otěhotnět i s preejakulátu, protože i to může obsahovat spermie.
Nemyslím si, že je těhotná, když má předčasnou menstruaci. (Nejsem doktor ani odborník na těhotenství).

nyjono

Nepíšeš, jak jste sexuální akt ukončili.
Možnost otěhotnění je, ale nejspíš nebude.

aliendrone

Až doteď jsem si myslel, že menzes VYLUČUJE graviditu. Vzpomínám na mládí, kdy buchty stresovaly, že „mají už 2 dny zpoždění“ a na tu jejich radost, když to konečně dostaly. Znamená to, že všechny byly BLBKY? ;) :D :D

Dochy

Těhotná by být mohla, ale určitě se to neprojeví „den po“

mosoj

To ten svět tolik zblbnul? Když má menstruaci těhotná být nemůže, nicméně je to menstruace?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Aliene, copak nečteš/nečetls žádné dámské nebo puberťácké čtení? „Zpoždění“ – až mnoho měsíců 😉 je možný a pravděpodobný příznak, ale není zcela jistý. U některých se některých se nemůžeš spolehnout ani na těhotenské bříško.