Avatar uživatele
Anonymous198

Měl jsem s přítelkyní chvilku sex bez ochrany a pak s ní , druhý den dostala menstruaci dříve a trvá déle, s bolestmi

nemůže být těhotná ?

Zajímavá 0 před 1232 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jacob16

Podle mě ne .. asi si ji pořádně s prominutím naložil 😂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Může, co by nemohla. Ale taky to může mít jen z toho, že's ji pěkně prošťouchal. Tak hned NESTRAŠ, na to je brzy.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Děkujme za informaci. Může, my jsme u toho ale nebyli. Především bys to měl vědět ty. Neboj se, čas to ukáže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
successful

Těhotenství se většinou projevuje absencí menstruace a ne předčasnou menstruací, nebo ne? 🤔
Přirozeně by těhotná být mohla, když jste měli sex bez ochrany. A ani si nemusel „do ní,“ ve vyjímečnějších případech může otěhotnět i s preejakulátu, protože i to může obsahovat spermie.
Nemyslím si, že je těhotná, když má předčasnou menstruaci. (Nejsem doktor ani odborník na těhotenství).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Nepíšeš, jak jste sexuální akt ukončili.
Možnost otěhotnění je, ale nejspíš nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Až doteď jsem si myslel, že menzes VYLUČUJE graviditu. Vzpomínám na mládí, kdy buchty stresovaly, že „mají už 2 dny zpoždění“ a na tu jejich radost, když to konečně dostaly. Znamená to, že všechny byly BLBKY? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Těhotná by být mohla, ale určitě se to neprojeví „den po“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To ten svět tolik zblbnul? Když má menstruaci těhotná být nemůže, nicméně je to menstruace?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

Aliene, copak nečteš/nečetls žádné dámské nebo puberťácké čtení? „Zpoždění“ – až mnoho měsíců 😉 je možný a pravděpodobný příznak, ale není zcela jistý. U některých se některých se nemůžeš spolehnout ani na těhotenské bříško.

před 1232 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy