Complex

Měl Gordon Freeman smůlu, když šel tehdá do práce nebo byl jen pouhou loutkou G-Mana?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Koho zajímá smolařstí/lou­tkovitost Gordona Freemana? ;) :D :D
PODSTATNÉ JE, že my ostatní jsme měli PARÁDNÍ zábavu, no ne? :)

BTW – nemyslíš, že G.F. je sám o sobě anomální tvor? Podle mne by 99% absoloventů MIT nepřežilo setkání s prvním headcrabem! ;) :D :D