Zvědavý

Měl bych oznamovat na úřadu práce, že jsem byl několik dní zaměstnán ?

Nastoupil sem do práce ale po dvou dnech mi došlo, že to opravdu není nic pro mě. Neřekl sem na UP že už něco mám. Nechce se mi znova vyplnovat všechny ty jejich formuláře a poslouchat řeči o tom jak vlastně vůbec nechci pracovat a že sem si to měl lépe promyslet než sem tam nastoupil atd. Jak by se to dozvěděli ? Stane se něco vážného když jim to prostě neřeknu ? Trvalo to jen 5 dní. Díky

Nejlepší odpověď
ivzez

Ano.
Bude potřeba ukončit evidenci a znovu se přihlásit.

Pročtěte si Základní poučení uchazečů o zaměstnání.
Při registraci jste podepsal, že jste s ním byl seznámen.
Jste povinen se jím řídit.

Další odpovědi
led

Myslím, že zdokladovať aktivitu pri hľadaní práce neuškodí, nehovoriac, že práve tých 5 dní práce vám môže pri vybavovaní dôchodku pomôcť. Ale, každý je strojcom svojho osudu.