pn65

Byl jsem dnes na pohovoru a nezdála se mi předložená pracovní smlouva, kterou jsem podepsal. Jak od ní odstoupit?

Personalista mi řekl, že mi dá zatím na týden Dohodu o provedení práce s tím že uvidí jak mi to půjde a asi po týdnu a lékařské prohlídce mi dá plný úvazek.
Problém je že se mi nezdá že ve smlouvě je psáno 100 kč na hodinu, což je u úklidu pitomost, protože mě vzal jen proto že mám OZZ (osoba zdravotně znevýhodněná).
Jelikož se v tom nevyznám a myslel jsem, že to bude asi podobný jako všude jinde, tak jsem to podepsal.
Podepisoval jsem i ten růžovej papír kvůli sociálce a prohlášení firmy.

Chtěl bych odstoupit od této smlouvy, jde to přes email, nebo musím na fyrmu?

Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Emefej

Odstoupit jde od každé smlouvy, ale e-mailem bych to nedělal. Doporučený dopis bude rozhodně lepší.