vivatisCZ

Měl bych mu koupit lego?

Zdravím, můj kamarád bude mít narozeniny, bude mu 16 a je to obrovský fanoušek Hvězdných válek. Napadlo mně, že bych mu koupil lego Star Wars, ale nejsem si jist jestli na to není už trochu starý. Co myslíte?
Doplňuji:
VaKo: tohle by asi malé děti nepostavili a dokonce jsou i komunity dospělích kde si vyměňují lega ;)

Nejlepší odpověď
devi344

Když ho to lego bude bavit tak proč ne.

Další odpovědi
VaKo

Lego si mu měl koupit před osmi lety.........­.............­.............­.............­......asi trochu pozdě :D

nikisou

pokud je fanoušek hvězdných válek tak proč ne

Jantar2

No, nevím… Já být tebou tak pokud je to fanoušk PC her tak mu koupím nějakou star wars hru… Buďto na konzoli a nebo ve službě Steam pro počítače

Twajky

Jak tu píšeš, na světě existují i dospělí fanoušci Lega (osobně i jednoho znám). Pokud je to teda fanoušek Star Wars, Lego Star Wars bych mu koupil, i kdyby to měl jen na výstavu, vždyť je to pro něj přeci Star Wars a může to mít v jakémkoli provedení, no ne?

tencosepta

http://www.swtor­.com/ Tohle by taky nebylo od věci. Navíc na lego a podobné hračky je asi je trošku starý, a i kdyby ho to bavilo, tak přece je to tvůj kamarád a ty nechceš, aby ve dvaceti letech seděl na postýlce ve tvaru autíčka a stavěl tam lego, ne? :)

Mc Merkurion

jestli ho lego baví,není co řešit,pak na to nebude starý nikdy…