Avatar uživatele
vivatisCZ

Měl bych mu koupit lego?

Zdravím, můj kamarád bude mít narozeniny, bude mu 16 a je to obrovský fanoušek Hvězdných válek. Napadlo mně, že bych mu koupil lego Star Wars, ale nejsem si jist jestli na to není už trochu starý. Co myslíte?
Doplňuji:
VaKo: tohle by asi malé děti nepostavili a dokonce jsou i komunity dospělích kde si vyměňují lega ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tencosepta před 3587 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
devi344

Když ho to lego bude bavit tak proč ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VaKo

Lego si mu měl koupit před osmi lety.........­.............­.............­.............­......asi trochu pozdě :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nikisou

pokud je fanoušek hvězdných válek tak proč ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jantar2

No, nevím… Já být tebou tak pokud je to fanoušk PC her tak mu koupím nějakou star wars hru… Buďto na konzoli a nebo ve službě Steam pro počítače

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Twajky

Jak tu píšeš, na světě existují i dospělí fanoušci Lega (osobně i jednoho znám). Pokud je to teda fanoušek Star Wars, Lego Star Wars bych mu koupil, i kdyby to měl jen na výstavu, vždyť je to pro něj přeci Star Wars a může to mít v jakémkoli provedení, no ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tencosepta

http://www.swtor­.com/ Tohle by taky nebylo od věci. Navíc na lego a podobné hračky je asi je trošku starý, a i kdyby ho to bavilo, tak přece je to tvůj kamarád a ty nechceš, aby ve dvaceti letech seděl na postýlce ve tvaru autíčka a stavěl tam lego, ne? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

jestli ho lego baví,není co řešit,pak na to nebude starý nikdy…

0 Nominace Nahlásit