12kolemjdouc

Mel bych mit ze sebe mit spatny pocit?

Byvam nekdy bezohledny a arogantni ptz vim ze kdyby byli ostatni na mem miste tak by byli jeste horsi tak neberu ohledy a jedu naplno. za svym cilem. Mam ale pak ze spatny pocit.

Odpovědi
elkon

Bláboly.

moravan

Buď rád za ten „špatný pocit“, protože to znamená, že máš ještě zbytky svědomí.
Nikdy se nesrovnávej s ostatními a neutěšuj se tím, že oni by byli na mém místě „ještě horší“.

Psáno jest : „Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy jednejte s nimi… Prostorná je brána a široká cesta, která vede do záhuby a mnoho je těch, kdo tudy vcházejí. Těsná je brána a úzká cesta, která vede k životu…“

A také :
„Nepřidáš se k většině, páchá-li zlo.“

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.