LeeIV2

Jaká je to pícnina?

Měl bych dotaz, jelikož dělám se synem DÚ a nevím si rady :) otázka zní: Jaký druh druh pícniny (zeleného krmiva pro dobytek) je na osm písmen, přičemž první z nich je V a šesté Š?

Nejlepší odpověď
anonym

Vojtěška. 🙂

Jen bych opravil jmhad-a. To co píše je jetel, Vojtěška dorůstá od 30–90 cm výšky a vypadá : https://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/7/78/Me­dicago_sativa_-_harilik_lutser­n_Keilas.jpg/258px-Medicago_sativa_-_harilik_lutser­n_Keilas.jpg

Další odpovědi
jmhad

jen doplnění – vypadá to jako menší jetel a má to bílé hlávky

LeeIV2

Děkuji za odpověď to by mě fakt nenapadlo! :)

anonym

🙂, v zemědělství se tak trochu vyznám.