lukas.zmizik

Měl by trenéra národního fotbalového týmu vybírat a jmenovat prezident?

Když je vrchním velitelem ozbrojených sil, jmenuje ministry, ústavní soudce, proč by nemohl jmenovat trenéry? Já bych to uvítal.
http://www.in­fobaden.cz/2013/03/­25/prezident-zeman-odvolal-kouce-bilka-nastupce-vybere-po-zapase-s-armenii/

Nejlepší odpověď
badisko

No a co ma Prezident spolecneho s cutanou?…

Další odpovědi
bolak

Dobře jim tak, už sem to tu psal loni, když na ně všude pěli ódy, že ten tým je prostě od základu špatnej a že výsledky kterejch se tenkrát dosáhlo byly jenom dílem náhody. > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vy-a-vcerejsi-zazrak-ve-fotbale

Rosickej je buď zraněnej a nebo hraje hovno, protože je v rekonvalescenci a Čech to všechno neutáhne. Navíc Kozáka si nechávaj až na posledních 7 minut nebo kolik, no co to má bejt? Máme naprosto podřadnej tým a mělo to skončit s Dánama minimálně 6:0, aby to bylo konečně jasně vidět, nebo to zas budou považovat jen za náhodu a nic se nezmění. A pokud tam nebude Kozák, tak v podstatě nemáme útok, protože nikdo jinej není schopnej vystřelit na bránu, furt si to tam přihrávaj jak barcelóna a tím to končí, pak to buď někdo zakopne do autu a nebo jim to seberou a je z toho tutová šance na druhý straně.

Podle mýho (a myslim to naprosto vážně :) by trenérem měl bejt národ, když je to národní tým. V český televizi často ukazujou sestavy, jak by je vybrali diváci, a v 90% je to mnohem lepší volba než ta jakou vymyslí trenér a tak by to mělo taky fungovat i v reálu. Měl by se vypsat konkurz a diváci by pomocí smsek hlasovali koho do útoku, koho do obrany, jakej systém hrát a trenér by je jen trénoval a dával jim pokyny, do sestavy a výběru hráčů by vůbec neměl zasahovat a pokud by se i přesto prohrálo, tak bysme si za to mohli sami..

Emefej

Nejenom trenéra, ale celou sestavu by měl určovat prezident (náhradníky by mohl jmenovat Senát).

anonym

a mohol by moderovať i predpoveď počasia, možno by bolo teplejšie.