Jrkuft

Měl by skladník pomáhat naložit auto zákazníkovi?

Výdej zboží

Měl by skladník sám od sebe nakládat auto zákazníkovi? Pokud zákazník slušně požádá, je to něco jinýho
Jeho práce je snad vydat zboží zákazníkovi ze skladu ven a to je vše, ne?

Odpovědi
Kepler

Ono zákazník nesmí do skladu ani vkročit. U nás měl řidič vyhrazenou odpočinkovou místnost a dál ani krok. Zboží na paleťáku navážel na rampu a do auta skladník. Pokud šlo o menší množství, pak to mohl dát do rukou zákazníkovi.

elkon

Záleží co je to za zboží a jaký to je sklad. Je-li to zboží, které nelze ručně naložit, musí skladník použít techniku. A nebo ještě jinak, záleží jak je to auto těžké, většinou zákazník odjede v autě sám.

nyjono

Záleží na situaci.
Co to je zboží ( rozměry, váha, …)
Kdo je zákazník ( senior, invalida, kluk 20 let, …)
Apod.