Lgee

Měl by se do důvodu pro nahlášení odpověďi u otázky přidat důvod „irelevantní odpověď“?

Elkton; „A nahlašuje se dotaz, ne odpověď.“
Jak to myslíš?

Odpovědi
elkon

To je zbytečné, kultivovaný člověk to chápe a ti ostatní to stejně většinou nepochopí, jinak by to nepsali. A nahlašuje se dotaz, ne odpověď.

Ametyst

Těžko říct, pokud ten dotyčný vidí „širší obraz“ a mnoho souvislostí, které nahlašovatel ani nezná, a nemůže posoudit. Potom by irelevantní odpověď byla velmi relevantní, ale kdo to posoudí, když je nahlašovatel hloupější.

Lgee

Myslím úplně irelavantni odpovědi nesouvisející s tématem.

cappuccino

Muzes je prece taky jednoduse ignorovat!!