Zacheus

Měl by Petr Cibulka radost, kdyby ruští policisté (fízli) fasovali siderická kyvadla?

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Nevím, ale podle pamětníků byl první který ovčanům otevřel svazky StB, ten zbytek který se nepodařilo zlikvidovat.

Další odpovědi
Ametyst

Nechte Petra Cibulku na pokoji. Divím se, že přežil komunistické kriminály, kde byl lovná zvěř. Ten měl jako první právo mít zlost na komunisty a jejich kamarádíčky, kterým se díky Havlovi nic nestalo a nalezli všude.

Bobek 2

Do Petra Cibulky se tu Nikdo Nenavážejte. JE TO NÁŠ NEJVĚTŠÍ HRDINA v boji proti KGB/GRU=JEJICH POLITIKŮM A NOVINÁŘŮM!!!

Ale aby ten text byl autentický, muselo by být možné tady ještě podtrhávat a střídat tři barvy písma.

anonym

Nejspíš ne, nevěřím totiž že ty své bláboly myslí vážně. Je to spíš takový politický komik který si myslel že se do politiky propašuje skrze crazy satiru a parodování všeho racionálního 🙂 Hádám že sám tomu může těžko věřit, takže těžko mu to může dělat upřímnou radost. Radost by měl, kdyby překročil ve volbách 5 procent a dosáhl na nějaký ten základní finanční obnos – ale to je scénář z říše fantazie.

Dochy

Neznám ho, nejsem si jist zda jsem ho někdy viděl alespoň v TV, prakticky nic o něm nevím…Ale zajímalo by mně, zda by nám dokázal bez taháku sdělit jméno svého politického uskupení nebo co to je (viz volební lístek)

Ametyst

Jeden z nejstatečnějších lidí, co znám. Nezapomenu na diskusní program v 90.letech, kde byli přizváni 3 historici a Petr Cibulka. Cokoliv řekl, sedělo, byl věcný a znalý. Všichni tři historici kývali souhlasně hlavou, když promluvil. Zde jeho web http://www.ci­bulka.net/petr/in­dex.php

Dochy

Možná nejstatečnější, možná nejchytřejší a kdovíco ještě. Ale i na tom webu veškerý obsah zabíjí formou… Velká písmena, žádná struktura textu, směr červených a modrých vět… O mně říkali že jsem vášnivej čtenář a když nemám co jiného ke čtení, tak jsem schopen přečíst telefonní seznam… Ale když se mrknu na ten web, tak mi naskočí husí kůže a všechny kosti i tělní tekutiny mi velí utéct co nejdál… Dá to dost přemáhání chvíli zůstat a zkusit něco přečíst.

Ametyst

Petr Cibulka měl vždycky problémy s formou sdělení. I když měl 100× pravdu, pro lidi byl svou formou nepřijatelný.