shockwave

Měl by někdo zájem o virtuální prohlídku? Případně čeho : byt, dům, zajímavé místo?

Odpovědi
luckykubrt

Zajímavých míst by se našla spousta. Třeba Eiffelova věž, Socha svobody, Bílý dům středisko NASA nebo Area 51. Otázkou je, které z těchto míst lze opravdu vidět byť jen virtuálně. Eiffelovka tedy určitě u ostatních nevím.

dudu

Prohlídku pekla a nebe, abych věděl kde se dříve či později ocitnu.

shockwave

Osobně bych prohlídku využil např. pro realitní agenturu, aby zákazník dopředu viděl místo a mohl se dopředu rozhodnout…