zjentek

Měl by kancléř země budit jakýsi respekt, anebo to může být kdejaké trdlo zamaštěné od tlačenky?

Jak je to s kancléři? Bo tvl nechápu už nic…

Jako, ch.j tam s nějakou prověrkou, to je v poho, ale řešit zabíječku v časech kovídka a zdůvodnit vysvětlením, že prase by stejnak zdechlo, bo jaksi není při síle a zjebně hubne, takže bylo třeba ho rychle „sejmout“, aby se hotové produkty a polotovary z něj mohli dobře prodat a neputovaly zbytečně na kafilérii, tak to mně ho jako… jako pochopím, že se bravek nekrmí, když prostě nejsou zbytky, to je jesný, prostě nejsou zbytky a hotovo, kde nic není, prase nežere, ale… Neměl by mít kancléř přeci jen nějakou tu důstojnost? (Jako myslím i kdyby to byl třeba kámoš od Miloša.)

Jak jsou vlastně ty pravidla etikety ve společnosti nastaveny? Veřejně činná osoba se může chovat jako třeba já tady na odpovědích nebo dobrovolně v blázinci? Je dnes vlastně úplně jedno, kdo je kdo a jde jen o KORYTA? (Podotýkám, co se týká médií, tak jsme s kancléřem oba tak zhruba stejně neviditelní.)

Odpovědi
Edison

Respekt? Ne, proč… Ale úroveň hodnou prezidenta. Ale jaký pán, takový kmán…