_Bůh_

Měl by být Putin v Rusku odsouzen za šíření dezinformací?

Rusko popírá, že má vojáky na Ukrajině. Zprávy NATO a OBSE zpochybňuje i Klaus. Rozhlas.cz. 12. listopadu 2014: https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-svet/rusko-popira-ze-ma-vojaky-na-ukrajine-zpravy-nato-a-obse-zpochybnuje-i-klaus_2014111218­10_vkourimsky
ČTK. Putin přiznal nasazení armády a rozvědky při okupaci Krymu. Hospodářské noviny (HN.cz). 2015–03–15: https://zahra­nicni.hn.cz/c1-63689360-putin-priznal-ze-po-anexi-krymu-byl-pripraven-mobilizovat-jaderny-arzenal

„Při okupaci ukrajinského poloostrova Krym použil loni na jaře ruský prezident Vladimir Putin speciální jednotky vojenské rozvědky a námořní pěchoty pod záminkou ochrany ruských objektů. "Proč to skrývat,“ poznamenal Putin a řekl, že po anexi Krymu byl připraven mobilizovat třeba i ruský jaderný arzenál."

Proč Putin tvrdil, že na Ukrajině nejsou ruští vojáci, když jim sám dal rozkaz, aby tam šli? Lze dát rozkaz nevědomky? Šířil Putin vědomě dezinformace? Měl by se za to omluvit? Dá se mu ještě věřit? Měl by rezignovat na funkci? Čeká Putina Krym, nebo krim? Jaké jsou letní teploty na Krymu? Prodává se na Krymu studená Plzeň? Mohl Babiš mladší potkat Putina na Krymu? Potkají se v krimu? A co na to Jan Tleskač?

Nejlepší odpověď
Disraeli

„Putin V RUSKU odsouzen…?“ Oh, zlato. 😂
USA je na druhou stranu taky všude, tím nemluvím jen o oficiálních základnách na základě dohod, spolupracích atd., ale o špionech a špionážích… ;)

„Polodiktatura“, oligarchie, pravděpodobně eliminace oponentů (a nikoli jen zdiskreditování a věznění, ale vyloženě vraždy a „nejasná“ úmrtí), korupce, protěžování, obohacování… a ty ho chceš stíhat na základě šíření dezinformací? To je asi tak nejmíň toho, z čeho bývá podezříván (a toho, co dělá). ;)

Další odpovědi
elkon

Samé spekulace. ŽE UŽ TOHO NENECHÁŠ. Nemáš jiné hobby?

led

Vyspite sa z toho, čomu nerozumiete. Vaša otázka a vložené podotázky mi nápadne pripomínajú prvky šírenia hoaxov.

_Bůh_

Disraeli: Mnoho slov, ale odpověď na otázku žádná. Toliko k českému školství. Doufám, že až vystudujete základní školu, tak budete text chápat lépe. Jak se do odpovědi dostal i stát na druhém konci světa, se raději neptám. Mimochodem, víte, kvůli čemu skončil ve vězení Al Capone?

Disraeli

Když trolluješ a záměrně používáš trolácké nesmysly, tak na co odpovídat? 🤣
Jen naprostý idiot by nedokázal poznat jasný trolling. :P

_Bůh_

Podle smajlíků Tě tipuji na takových 11 let?

_Bůh_

Elkon: Chcete tvrdit, že slova pana Putina jsou spekulace? Aby si pro Vás ještě nepřišla ruská rozvědka.

_Bůh_

Led: Evidentně nerozumíte česky, pokud nerozumíte otázce. Zde je Vaše verze: https://www.od­povede.sk/

led

Pre užívateľa _Bůh_, moja znalosť českého jazyka je lepšia než vaša. Dokonca na rozdiel od vás aj rozumiem textom v českých médiách.

_Bůh_

Led: No ta čeština z vašeho textu přímo září. Ale rozumím, ne každý ovládá češtinu.

led

Píšem slovensky, pretože mi to zákony ČR dovoľujú a na žiadosť užívateľov tejto stránky (ale to si tu pri vašej schopnosti čítať isto hravo nájdete. Malá rada, hľadajte na tejto stránke v rokoch 2009–2021).

_Bůh_

Tohle stále není čeština.