Kubas216216

Meizu MX4-Jak otevřu tabulku spuštěných aplikací?

Dobrý den, u jiných telefonů jako třeba u samsungu jsem podržel pravé tlačítko pod displayem a vyskočily mi spuštěné aplikace abych je mohl vypnout. U meizu jsem ale ještě nezjístil jak. Pokud někdo víte jak tuhle tabulku spuštěných aplikací otevřít, prosím o odpověd

Odpovědi
Lurius

Z levé nebo pravé oblasti vedle home buttonu sjedeš prstem směrem nahoru a objeví se ti…

Právě z něj píšu, měl jsem ho dříve než se u nás začal prodávat, je to fajn telefon, jen u foťáku mi chybí optická stabilizace.