Calimë

Mě snad hrábne :D Také se Vám to stává?

najdu nezodpovězenou otázku, odpovím na ní, a vidím, že mě někdo o půl minuty předběhl >_<

Nejlepší odpověď
iceT

Stává,ale nevidím v tom tragédii,že je někdo rychlejší.Někdy je otázka nezodpovězená třeba hodinu a v momentě,kdy odešlu odpověď,jsou u ní další tři i více odpovědí.Spíš mě mrzí,že některé moje odpovědi odeslané ve stejnou dobu jako jiné mají téměř totožný text,jako bych opisovala,ale neopisuju.Stejně jsem slimák,co se týče psaní na klávesnici.

Další odpovědi
anonym

Stále se to stává. To mne netankuje. Ujedu xkrát, ale snažím se dát dobrou odpověď. Takže mi nevadí rychlejší odpovědi.

NemamSlov

tak pri neiktorych otazkach to nevadi :)
Doplňuji:
a ak narazas s tou sklenkou tak sa vopred ospravedlnujem :)

marci1

Stává a můj text je téměř shodný s tím rychlejším. Prostě myslíme podobně.

I_hate

Někdy se mi tebou popisovaná situace též stane, ale nevidím v tom zase takovou tragédii. 😉

M.

Tohle není facebook.

anonym

ano a nebylo by od věci čekat s hodnocením, dokud nebudou aspoň tři otázky, než se začne hodnotit, protože lidi vždy hodnotí hned tu první, ať je odpověď správná, nebo ne
Doplňuji:
ne otázky, ale odpovědi