Avatar uživatele
anonym

McDonalds versus KFC versus Burger King?

Toto je otázka hlavně pro ty, kteří se alespon občas zastaví ve fast foodech a již navštívili jak McDonalds, jak KFC, tak i Burger King. Pak by mě zajímalo, kterému z těchto tří vybraných by jste dali přednost raději?
Z mého vlastního názoru se raději zastavím v Burger King, jelikož ve srovnání s McDonalds Burger King restaurace voní, zatímco McDonalds poslední dobou spíše zapáchá tukem a omastkem, navíc v Burger King mají vše čerstvé, ne tak mastné atd, zatímco v McDonalds i rajde v hamburgru nechutná skoro jako rajče, a to se týče i ostatních přísad.
Burger King ve srovnání s KFC mi přijde, že v KFC posledních pár let hodně okrádají hlavně ve velikosti porcí. Pamatuji dby, kdy třeba takové pálivé stripsy byly 3× větší než jsou teď a za poloviční cenu.
Zatímco v Burger King je vše levnější a ve správné „americké míře“ :D
Kdybych měla srovnat nakonec McDonalds a KFC, myslím že bych po velké rozvaze zvolila KFC, jelikož tam mají výce masa, i když za nehorázné ceny, stále to mají alespon méně mastné, než v McDonalds a tolik to nezapáchá :/
Jak jste na tom vy?
Doplňuji:
držte se tématu prosím. Neptala jsem se, jestli byj ste zvolili něco jiného atd.. ale kdyby jste MUSELI jíst v jednom z těch tří, který by jste zvolili nejraději

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4145 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nijak. To by muselo být hodně zle, abych podobné / s prominutím / sr*čky jedl a ještě za to platil.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

nemusim ani jeden tento retezec…pokud si chci skazit chut.. staci si vzpomenout co jsem jedl na vojne..nato nemusim chodit do fast foodu..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

je pravda že je to hnus, ale je pravda že to chutná dobře :D
ale štvou mě ty jejich ceny menu s hodnotou 30 kč stojí 150Kč
Doplňuji:
využiji občas když jedeme na dlouhou cestu a neni čas, když mám čas volím normální restauraci

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Skeptik

Jako kdyby mi někdo držel pistoli u hlavy a já si měl vybrat mezi těma třema jinak mě zabije?


No.


Myslím, že se budu muset zapsat na kurz sebeobrany Krav Maga, aby k takové situaci nikdy nedošlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Více snad není, co dodat.
Doplňuji:
Musím jednoho dne umřít, ale stravovat se budu na jiných místech, než jsou fast foody. Nevybrala bych si ani jeden z nich. Nevím ani jak vypadají takové podniky zevnitř a v nejbližším okolí – pokud nepočítám zhlédnuté fotografie a tak.

Zdroj: http://m.hrst­.webnode.cz/new­s/a6/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

když mám vážně vážně velký hlad a přepadne mě na ulici,
jako tuhle a cítila jsem hořčici dala jsem si páreček v rohlíku
a bohatě mi stačil je za 15 kaček nemusím chodit do těchto
umaštěných pultovek..
1× jsem si dala v McDonaldovi zmrzku to bylo, když se otvíral :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LejdyTerr

Jednou jsme zkusili KFC, dali jsme si kyblík za 200Kč a už bych to neudělala. Trocha krvavého kuřete za nehorázný prachy..... To si radši dojdu do restaurace, nebo si za to uvařím doma

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

to by člověk nevěřil, kolik vědy může být kolem rajčat z fastfoodu…
nevím, co bych si vybral, ale vím, co bych si nevybral – jednou sem kvůli tomu abych rozměnil eura pozdě večer, což sem nutně potřeboval, koupil takvové jakési cosi v mekáči… no a polovina z toho letěla do koše…

za sebe možu říct, že bych si dal guláš s pětima knedlama a cibulu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kuba.hana

KFC KFC

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek