infant

Mazací hlava

Když jsem u těch filmů. Viděl někdo film Mazací hlava? Od Davida Linche. Co si o něm myslíte? A opět, co tím chtěl Lich říci a chtěl nám vůbec neco říci?
Doplňuji:
Vážně bych se rád dozvěděl jestli ten film někdo pochopil. A jestli ano, tak o co šlo.

Odpovědi
Wareg

Mazací hlavu jsem neviděl, i když je Lynch jeden z mých nejoblíbenějších režisérů. Jeho genialita (a paradoxně zároveň šílenství) tkví právě v tom, že většinou nenechá diváka pochopit to, o co ve filmu vlastně jde. Těžko se tedy budou hledat odpovědi, co chtěl Lynch vůbec divákovi říct… stejně jako např. v Mulholland Drive.