Džanička

Maxim Reality a skupina The Prodigy

Jeho role ve skupině je MC a vokalista.. Profesionálně se začal zajímat o MCing ve 14 letech, co ten MCing přesně znamená, víte to tady někdo???
Doplňuji:
Jo to je super skupina, to máš pravdu… Už jí asi tři hodiny poslouchám a koukám na koncert, už se těším až budou zase v ČR..
Pro ty co chtějí vědět co je to ten MCing, tak já už jsem to našla, je to člověk , který dokáže do rytmu hudby mluvit v rýmech, tedy rapovat, což Maxim skvěle umí… Lepší skupinu pro mě fakt neznám…

Odpovědi
SajmonModer

Prodigy je skvělá skupina!