12kolemjdouc

Maturoval jsem v září, na jaře jsem nepodával přihlášku. Musím rok pracovat?

maturoval jsem v zari a na jare jsem nepodaval prihlasku. musim rok pracovat

Odpovědi
nyjono

Můžeš ale nemusíš. Je to i vhodné.
Kolem ubytoven o obchodních domů se pohybuje spousta lidí, který taky nepracují.

Arne1

Jestli chceš jít na vejšku, tak to záleží na tom na jakou. Jestli by to byl obor kde nejsou naplněné kvoty (tedy nehumanitní obory, žádná sociologie a podobné nesmysly), tak je nejjednodušší se zeptat přímo na studijním oddělení příslušné fakulty.
Tady ti asi nikdo nic lepšího neporadí.