MajaIS

Maturitní vysvědčení – trojky

Dobrý den,
myslíte si, že mě vezmou někde do práce, když mám na maturitním vysvědčení 3 trojky? Nebo jde jen o to „máš nemáš?“ Děkuji za odpoveď

Nejlepší odpověď
M.

Snad nikdo si nezkoumá to, jak jsi dopadla. Opravdu jen jestli ho máš, tak máš. Pokud ne, tak máš smůlu.

Další odpovědi
anonym

to nikoho nezajímá

marci1

Pravděpodobně známky na vysvědčení nikdo nezkoumá. Alespoň mě známky nikdo nekontroloval. Stačí vysvědčení.

Michal Kole

Mě kvůli 2 čtyřkám nezaměstnali !

NemamSlov

teraz ide hlavne o to ci mas znamosti v praci alebo nie, na vysvedcenie moc neberu, ked som nastupoval do prace vobec si nepytali vysvedcenie, len sa ma spytali ci ho mam to je vsetko

pl4toon

Většinou jde jen o to, že ho máš. Ale můžou se vyskytnout případy, kdy to budoucího zaměstnavatele může zajímat. A pokud budou špatné známky z předmětů, které jsou hlavní náplní budoucího zaměstnání, může na to zaměstnavatel brát ohled.

gepik

Myslím, že i Kolesy bylo pro odmítnutí spousta jiných důvodů než čtyřky na vysvědčení.