jaja12345678

Maturitní písemka z CJ – datum u zprávy?

Vadí hodně, když jsem u maturity u slohu napsala starý datum a není aktuální? Udělám zkoušku vůbec kvůli téhle chybě?

Nejlepší odpověď
Drap

To posoudí až při hodnocení, nikdo z nás to neni schopen posoudit. Osobně myslím, že to nebude až tak závažný problém, pokud vše ostatní je OK

Další odpovědi
annas

Ptáte se na správném místě. Vaši maturitní písemku nebudeme hodnotit, neznáme kritéria hodnocení, jde o naši domněnku. Víc zná váš vyučující CJL.

Mohl by to být „záporný“ bod, nepoozornost, je třeba uvést správně zadané údaje.

Pokud máte všehno ostaní správně, domnívám se, že byste měla uspět, i když nevím, kde jste uvedla nesprávné datum, zda se slučuje se zněním zprávy.