cahoun116

Bude moje maturitní slohová práce z angličtiny (e-mail) hodnocena 0 body, chybí-li v ní rozloučení a podpis?

Ve slohové práci z angličtiny jsem se zapomněla v emailu kamarádovi rozloučit a podepsat.
Myslíte, že moje práce bude hodnocena 0 body?
Nemáte s tim někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
annas

Co si myslím, není směrodatné. Práce neopravuji, neznám kritérie hodnocení, všechno záleží na těch, kdo opravují.

Samozřejmě, že k dopisu patří závěrečná věta a podpis.

Určitě přijdete o body, ale domnívám se, jak vyplývá z diskusí, že pokud budete mít jinak dopis po stránce stylistické i pravopisně správně, že byste celkově body získala, ale kolik, to nevím.

Zeptejte se vyučujícího anglického jazyka, ten má zkušenosti z minulosti.

Další odpovědi
nyjono

Posuzuje se celá práce, takže hodnocení bude pouze snížené.