Avatar uživatele
Gestas

Maturanti, které téma jste si vybrali na svůj sloh?

Já jsem si vybral vypravování o pirátech.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, peterd108 před 2177 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
peterd108

Vybral jsem si úvahu (téma Může být obdivuhodný i zdánlivě obyčejný život?) Chtěl bych se tě zeptat, jestli jsem dodržel zadání tématu.V prvním odstavci jsem napsal, že dnes jsou obdivovány různé celebrity, sportovci atd. Napsal jsem, že se často objevují v mediích a jsou pro mnoho lidí vzorem. Na konci odstavce jsem napsal otázku, jestli může být i zdánlivě obyčejný život obdivuhodný. V dalším odstavci jsem psal, že si obdiv zaslouží dobrovolní hasiči, vojáci, lide pracující v neziskových organizací.. V dalším odstavci jsem psal, že si zaslouží více respektu rodiče co vychovávají adoptované děti nebo matky, co vychovávají děti samy.
Na závěr jsem napsal, že i zdánlivě obyčejný život může být obdivuhodnější než život kdejaké celebrity.

Myslíš, že jsem dodržel téma? Pokud ne bude moje práce hodnocena 0 body nebo se jenom některé strhnou?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Teri224

Taky jsem si vybrala vypravovani o piratech. A dnes jsem se ptala učitelky češtiny neboť jsem zapoměla napsat nadpis a dost se tu o tom polemizovalo a ona mi řekla, že by to vůbec nemělo vadit. Takže všichni co nenapsali nadpis buďte v klidu ☺️

Upravil/a: Teri224

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

peterd108, ano, tému v zmysle nadpisu ste dodržal. Aj život „obyčajnej matky na materskej“ môže byť veľakrát zaujímavejší, než život celebrity vo večnom zhone bez vlastného súkromia.

před 2177 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek