Týnka13

Mateřská znamínka na obličeji,jejich ODSTRANĚNÍ

Dobrý podvečer,chtěla bych se zeptat KDY je nejvhodnější doba k odstranění znamínek?Chtěla bych se jich zbavit co nejdříve.tak prosím o nějaké doporučení jaký zákrok podstoupit a také kdy,opravdu bych to chtěla co nejdříve! Děkuji.

Odpovědi
Hamon

Proč? Je to sexy…

gumiczud

Přesně tak, je to sexy. Kor jestli jsi zrzka s modrýma či zelenýma očkama

Týnka13

Jenomže se neptám jestli je to sexy nebo ne,ale kdy si to můžu nechat odstranit:) Mě se to osobně nelíbí,ale jestli tobě jo tak je to pouze tvoje věc:) Takže si mi nezodpověděl moji otázku:)

Hamon

Budiž. Odpověď najdeš v občanském zákoníku.

Týnka13

V občanském zákoníku jako najdu v jakým ročním období je to vhodné jo? O.o asi těžko:)

Hamon

https://www.go­ogle.cz/#q=kdy+od­stranit+znamen­ka – první odkaz. Vč. jedné krásné chyby – „nejidálnější“.

Hamon

Nepíšeš o roční době. Já jsem si představil období života.
V tom případě googli. Já vygooglil začátek jara. Asi za pět sekund.