Mateřská školka

Mám střední školu obor prodavačka,k tomu maturitu obchod podnikání.Co bych potřebovala ještě za vzdělání,abych mohla učit ve školce?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

pedagogika. Je možné že postačí něco z psychologie, doplněno pedagogikou, zdravotní škola doplněna pedagogikou.
Omlouvám se, ale s tvým vzděláním bys tam mohla akorát prodávat dětem bombony.

XenieRo

Ahoj, k té mateřské školce. Co myslíte, je lepší soukromá nebo státní školka? A proč? Jako argumenty tipu cena a peníze mě moc nezajímají, to vím, že se soukromá školka platí… Ale tak zajímá mě to v globále. Díky moc :)

SuzanKa

Xenie, u mě teda rozhodně vede soukromá školka. Taky tam děti dávám. Jsme z Prahy, take mohu doporučit škoklu tam, no. My navštěvujeme http://www.troj­skalabut.cz/ a jsme spokojeni, moc.

Pajka.111

Ahoj XenieRo :) Za mě je to teda stoprocentně soukromá školka. Tak nějak mi přijde, že ve státních školkách nemají tolik času na dětičky, jako v soukromé školce. Jinak teda se není ani čemu divit, nemám jim to za zlé, ale za mě určitě raději soukromou školku.