hanulka11

Matematika asi není naše parketa,že?

Já se přiznám -moje ne ,zvlášť mocniny a odmocniny.
Doplňuji:
Dejte pokoj a vědami.

Nejlepší odpověď
ten který je

A co fyzika?Jdeme na to?
Doplňuji:
Poslyšte vám je snad všem úplně jedno že strhávání souřadnicové soustavy způsobuje Lensův-Thuringův jev!!

Další odpovědi
verka

Matematika je samozřejmě naše oblíbené téma, ale určitě ho rádi přenecháme na denní garnituru, my totiž máme na práci důležitější otázky.

Miroslavst

Ale jo, matematika je moje parketa.
třaba takový 1+1=3 to vím zcela přesně, že to není :D
Ale co to je sinus, tangens, cotangens, deskriptýva a já nevím co ještě, tak to už je moc.
A vůbec, ráno moudřejší večera.

aramah

No to ne to bych tu fakt nemohla bejt.A jáá chci.

led

Bola som nedávno v Prahe a zistila som, že matematika mi je asi na nič.
Ešte nedávno platilo 50hal+50hal=1Kč. Keď som išla zaplatiť už platilo iné: 50hal+50hal=0Kč. A potom, že matematika nie je relatívna 🙂
Asi platí veta: čo bolo, bolo, terazky už nie…