Alča M.♥

Jak vložit do prezentace matematické symboly?

Ahoj, dělám prezentaci a potřebuju do ní použit matematické symboly, jako je např. průnik, náleží, apod. Tak si to teda zkopíruju, ale v prezentaci se místo toho objevuje otazník. Ať už je zkopíruju z Wordu, nebo z internetu. Jak to mám udělat ?
Doplňuji:
Pepa25: Prezentace ale nebyla dělána přes Powerpoint, ale přes nearpod.com a tam to nejde

Odpovědi
Pepa25

http://office­.microsoft.com/cs-cz/word-help/vkladani-matematickych-symbolu-HA001230363.aspx

Nevidím důvod, proč by nešly zkopírovat z Wordu do Powerpointu …

Kelt

Záleží jaký máš druh písma, jaké znaky. Ve Wordu je mapa znaků, tam si vybereš. Ten znak potom zůstane použitý. Když ne, musíš si daný objekt vyfotografovat pomocí například malování nebo jiného programu.

ivzez

Souhlasím s Keltem, záleží na použitém písmu.
Ne všechny nainstalované fonty obsahují
všechny potřebné znaky.