pizlicka

máte zkušenosti se ZELENOU ÚSPORÁM?

zítra má přijít pán a toto mi nabídnout.máte s tím někdo zkušenosti,a vyplatí se to?anebo je to pouze předražené,a stát dá pár tisícovek?mohl by mi to prosím někdo vysvětlit?a jestli to dobré je,jaké podmínky musím splnovat,a za jak dlouhou dobu mi stát úsporu vyplatí.mám možnost výběru,zda zateplit dům,vyměnit okna…nebo musí přijit nějaky odhadce,ktery řekne,co je třeba?a kolik to stojí?

Odpovědi
Drap

Neni to až tak snadné. Pokud neuvažuješ o celkové rekonstrukci ale jen o drobných úpravách rodinného domku, tak se to snad ani nevyplatí.
Záleží také na tom, jak je vypsaný konkrétní program. Počítej s tím, že peníze dostaneš až po nějakém čase, kdy budou všechny úpravy hotové, zaplacené a zkontrolované. Nemusí to tak však být vždy.