Rakira

Máte zkušenosti se šňupacím tabákem? Jaké?

nešňupu a nechci šňupat, to je na začátek :D Jen mě zajímají zkušenosti ostatních.

Odpovědi
Kepler

Zkušenosti mám jen omezené, jen jsem to vyzkoušel. Já už jsem Kejchal od přirození, tak to radši ani nepodporuju. Aj tak si při té sérii kýchání zpravidla i prdnu, takže ten napnelismus nestojí za to. Ale je to výborné dýchací cvičení a posiluje se bránice.

Drap

Zkušenosti mám příjermné

RyuzakiKate

To byla moje první otázka vůbec :) http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/k-cemu-je-vlastne-dobry-snupaci-drceny-tabak
No nesmíš moc najednou, jinak tě bude štípat mozek :D když není zbytí, dám si na povzbuzení, pokud se mi chce spát, ale potřebuju bejt vzhůru.